معرفی انواع گلها

اهمیت گل در شب یلدا

نزدیک به چند هزار سال است که آخرین شب پاییز یعنی شب یلدا که تاریک ترین و درازترین شب سال است توسط ایرانیان جشن گرفته می شود و آیین ها و رسومات مختلفی در این شب به یاد ماندنی در کنار هم سپری می کنند ، شب زیبایی که در شهرهای مختلف ایران آداب و رسومی دارد.

یکی از مهم ترین شب های ایران باستان شب یلدا می باشد که از دیرباز تا به امروز مورد توجه و اهمیت ایرانیان واقع شده است جشن ها و شب نشینی هایی که در این شب توسط مردم در اقصی نقاط کشور برگزار می شود یک سنت دیرینه محسوب می شود که تا امروز نیز نه تنها از ارزش آن چیزی کم نشده است بلکه جایگاه بسیار ویژه ای در نزد ایرانیان پیدا کرده است.

شب یلدا بلندترین شب سال که به زمان مابین غروب آفتاب از تاریخ ۳۰ آذر یعنی آخرین روز پاییز تا طلوع آفتاب ۱ دی ماه یعنی نخستین روز زمستان مربوط می شود مصادف با انقلاب زمستانی در نیمکره شمالی می باشد به همین علت از آن تاریخ به بعد طول شب کوتاه تر و طول روز بیشتر می شود.

گل در یلدا
اگر بخواهید یک شب یلدا را در ذهن خود متصور شوید، به احتمال خیلی زیاد تصویر ذهنی شما تصویریست سرخ رنگ. برای طراحی سرخی سفره یلدا، استفاده از گل‌های سرخ رنگ مانند رز و میخک که در زمستان به نفوذ یافت می‌شود بسیار پیشنهاد می‌شود. اگر میخواهید تنوع رنگی ایجاد کنید، به سراغ نرگس سفید یا زنبق آبی بروید. نرگس نماد امید است و با فلسفه یلدا همخوانی شگفت انگیزی دارد.
در صورتی که قصد میزبانی در یلدا را دارید، با گل‌آرایی ظروف میوه مانند پکیج گل فلان یا بسته‌های گل متنوع ویژه یلدا، زیبایی میز پذیرایی خود را دو چندان کنید.
ایرانیان از دیرباز هنگام رفتن به میهمانی با بردن هدیه‌ یا شیرینی و … میزبان خود را غافلگیر میکردند. اگر شما در این شب قصد رفتن به میهمانی دارید این سنت زیبا را فراموش نکنید و با سفارش گل یلدایی از سرویس سبد گل خوشه، با صرف کمترین زمان و با هزینه‌ای معقول میزبان خود را خوشحال کنید. خوشه این سرویس را با بسته‌بندی ویژه و طرحی دل‌انگیز به دست شما خواهد رساند .

حتما برای شما هم پیش آمده که بدون برنامه‌ریزی به مهمانی یا جلسه ای دعوت می‌شوید و برای احترام تصمیم می‌گیرید که یک دسته گل یا یک گیاه آپارتمانی هدیه ببرید. باتوجه‌به زمان کم، قطعا به‌دنبال بهترین گل فروشی تهران، نزدیک‌ترین گل فروشی یا معروف‌ترین گل فروشی می‌باشید. تا در کمترین زمان بتوانید دسته گل خود را تهیه کنید.

شب یلدا از گذشته های بسیار دور تا به امروز با جشن و سرور همراه بوده. همیشه در جمع های ما ایرانی ها در این شب حافظ و اشعار زیبایش، روایت های شیرین بزرگ ترها و سفره ی دلنشین یلدا حضور پررنگی دارد. حتی اگر به هر دلیلی این امکان وجود نداشته باشد که در جمع عزیزان حاضر شویم یک تماس تلفنی، ارسال یک پیام یا حتی یک دسته گل زیبا می تواند یادآور این باشد که اگرچه از هم دور هستیم اما دلهامان نزدیک است و برای درآغوش کشیدن آنهایی که دوستشان داریم لحظه شماری می کنیم.

شاید امسال نتوانید سری به پدر بزرگ و مادر بزرگ بزنید، شاید جمع شدن با دوستان و آشنایان برای امسال شدنی نباشد اما همین که به یاد عزیزانتان باشید و باعث خوشحالی شان باشید عشقتان را نشان داده اید


خرید گل شب یلدا

برای ارسال گلهای ویژه شب یلدا در تهران تنها با چند کلیک، ما زیباترین گلها و گیاهان پاییزی مخصوص شب یلدا را برای شما آماده و در محل مورد نظر تحویل خواهیم داد. در شرایط کنونی که نمی‌توانیم به دیدار یکدیگر برویم، خرید گل شب یلدا و تقدیم آن به عزیزانمان بهترین شیوه برای آن است که لبخند بر لبان عزیزانمان بنشانیم.


خرید آنلاین باکس گل های شب یلدا از گلفروشی خوشه

ما بهترین و درخشان ترین گل ها و میوه ها را برای چیدمان خود در باکس گل یلدایی انتخاب کرده ایم. مهم است که باکس های یلدایی ما عطر، رنگ و طراوت این شب پر از عشق را برای عزیزان شما در سراسر کشور به ارمغان بیاورند. باکس های یلدایی خوشه، نیز مانند سایر محصولات، هر کدام با دست چیده و بسته بندی می شوند. سپس با تضمین طراوت و شادابی گل ها و میوه ها به عزیزان شما تحویل داده می شوند.

اگر امسال در شب یلدا کنار عزیزانتان نیستید، می توانید به خوشه اعتماد کنید. با سفارش سبدهای گل و میوه مخصوص یلدا عزیزانتان را از عشق و محبتتان سیراب کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *