گل ولنتاین, معرفی انواع گلها

با اهمیت و تاریخچه گل روز ولنتاین آشنا شوید

خرید گل ولنتاین

گل روز ولنتاین  برای تمام زوج ها هدیه ای جذاب و بیاد ماندنی است، بهتر است در ابتدا با اهمیت و تاریخچه گل رز در روز ولنتاین آشنا شوید. هر سال در ۱۴ فوریه، میلیون‌ها نفر برای ابراز عشق خود گل در روز ولنتاین را برای هدیه دادن انتخاب می کنند. چرا در روز ولنتاین گل رز قرمز می دهیم؟

برای قرن ها، گل ها نماد باروری، عشق، ازدواج و عشق بوده اند. در دوران ویکتوریای انگلیس، استفاده از گل ها برای ارسال پیام های مخفیانه رایج شد. استفاده از گل به عنوان فلوریوگرافی شناخته می شود، ارسال گل به روشی رایج برای عاشقان و تحسین کنندگان برای بیان پیام های مخفی تبدیل شد که آداب ویکتوریایی آن را غیرقابل قبول می دانست که آشکارا به اشتراک بگذارند.

معنای پشت هر گل اغلب از افسانه های مختلف استخراج می شد. روز ولنتاین ممکن است برای برخی یک تعطیلات لذت بخش باشد، اما برای بسیاری، احتمالاً دومین روز بعد از کریسمس است.

چرا از گل در روز ولنتاین استفاده می کنند؟

وقتی برای عزیزان و دوستان خود گل می فرستید، احساس خوبی دارید و فرد مقابل شما احساس شگفت انگیزی می کنند، قطعا همه خوشحال می شوند. زیرا بعد از چند دقیقه یا بیشتر، ما شما را متقاعد خواهیم کرد که چرا گل روز ولنتاین همچنان بهترین نوع گل برای ارسال برای فرد مورد علاقتان در تمام طول سال است.

شکوفه های قرمز و صورتی هرگز از مد نمی افتند. اهمیتی ندارد در چه فصلی و صرف نظر از اینکه کدام نوع گل را برای گل روز ولنتاین انتخاب می کنید، گل هایی با رنگ های قرمز و صورتی همیشه شیک و جذاب خواهند بود. چه گل‌ خریداری شده رزهای کلاسیک باشند و چه گل‌های ادریسی دوستانه، تا زمانی که روز ولنتاین برای شما و فرد مورد علاقتان در هر روزی از سال باشد، این نوع گل‌ها همچنان بهترین هدیه‌ای خواهند بود.

طرح های گل نوعی عشق جهانی را به تصویر می کشد. هدیه دادن گل روز ولنتاین می تواند عاشقانه باشد. تمام افراد مهم زندگی شما سزاوار گل هایی هستند که با عشق و محبت تزیین شده اند. می توانید همزمان به مادرتان به بهترین دوستتان گل رز بدهید و او را خوشحال کنید.

اهمیت هدیه دادن گل رز در کنار خرس عروسکی

در حالی که روز ولنتاین جایگاه ویژه ای برای عاشقان دارد، اما برای همه در نظر گرفته شده است. این فقط یک روز برای جوانان نیست. این روزی است که دیگران را از سردی ماه فوریه بیرون بیاورید و آنها را با یک خط تیره یا بیشتر از مهربانی و توجه خود گرم کنید.

ترکیب گل و خرس عروسکی می تواند خوشحالی و هیجان را نیز به فرد مقابل هدیه دهد. اگر خرس های عروسکی دور از دید باشند، گل روز ولنتاین نمی توانند کامل شوند. خرس در این روز محبوب است زیرا همه سزاوار کسی هستند که بغلش کنند.

جدا از ظاهر زیبای گل رز، خرس عروسکی برای دوست یا خانواده‌ای که به محبت فوری نیاز دارد، بهترین گزینه است.

  •  
گل روز ولنتاین
گل روز ولنتاین

نکاتی شیرین برای گل در روز ولنتاین

اگر در حال خریدگل روز ولنتاین برای فرد مورد علاقتان هستید، در ادامه چند مورد وجود دارد که باید بدانید.

  • خرید یک دسته گل بزرگ از میخک یا گل های دیگر را در نظر بگیرید و دور هر ساقه یک پاپیون ببندید. آنها را در اختیار دوستان، همکاران و افراد غریبه قرار دهید. این یک راه شیرین و ارزان برای ولنتاین شدن کسی است.
  • گل رز به طور کلی نماد عشقی رمانتیک است. اگر به دوستی گل هدیه می‌دهید، از نوع دیگری از گل یا ترکیبی از گل رز با گل‌های دیگر استفاده کنید.
  • گل ها به همان اندازه که برای زنان هدیه شیرینی هستند برای مردان نیز می توانند بهترین هدیه باشند.
  • از گل موردعلاقه پارتنر خود اطلاع داشته باشید. اگر آنها گل رز هستند، چه بهتر، اما گل لاله یا ادریسی زیباترین گل روی زمین هستند، لاله یا ادریسی را برای او بخرید.
گل روز ولنتاین

آیا در روز ولنتاین باید فقط گل رز هدیه داد؟

آیا می‌توانید گل های کمتر با زیبایی بیشتریرا فرستاد و همچنان همان سطح عشق و عاشقی را به معشوق خود منتقل کنید؟ قطعا پاسخ مثبت است. در ادامه چند نمونه از زیباترین گل ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

زمانی است که افرادی که بیشتر از همه دوستشان دارید و حتی کسانی که به سختی با آنها وقت گذرانده اید، با دریافت گل رز قرمز از شما هیجانی و خوشحال می شوند. گل ها انرژی و خلق و خوی را تقویت می کنند و وقتی طرح تم گل روز ولنتاین را اضافه می کنید، قلب را بیشتر گرم می کند!

گل لاله را فراموش نکنید

اگر فکر می کنید گل رز قرمز کلیشه ای است، گل لاله قرمز به معنای "عشق کامل" است، اگرچه از یک داستان عشق غم انگیز سرچشمه می گیرد، اما زیبایی آن می تواند فرد مقابل را متحیر کند. لاله های صورتی و زرد نیز نشان دهنده احساس مراقبت و ناامید بودن در عشق هستند.

لاله ها در گلدان با آب بیشتر از سایر گل ها ماندگاری دارند، بنابراین اگر دسته گلی می خواهید که از ۱۵ فوریه گذشته باشد، لاله ها بهترین گزینه هستند.

ارکیده را در اولویت قرار دهید

اریکده نماد عشق، خرد، زیبایی، اغواگری است. این گل در سراسر جهان وجود دارد، اما حتی با وجود بسیاری از انواع باغات، آنها هنوز کمیاب و نادر هستند و یافتن آنها کمی دشوار است. دادن یک گل ارکیده راهی برای نشان دادن این است که از زیبایی نادر و ظریف عشق خود قدردانی می کنید.

ارکیده ها برای زنده ماندن به عشق و مراقبت بیشترینسبت به گل رز نیاز دارند، بنابراین مطمئن شوید که به خوبی با آنها رفتار می کنید.

کوکب نماد وقار و زیبایی

گل کوکب نشان دهنده احساسات وقار و ظرافت است. همچنین تعهد و پیوندی را نیز نشان می دهد که برای همیشه ادامه دارد. بنابراین اگر در فکر پیشنهاد دادن این گل به مناسبت گل روز ولنتاین هستید، شک نکنید بهترین انتخاب را کرده اید. گل کوکب که توسط آزتک ها کشت می شود، در رنگ های سفید و رنگ های متنوعی از جمله صورتی، زرشکی، نارنجی و زرد شکوفا می شود.

از پرنده بهشتی غافل نشوید

پرنده بهشتی نهمین گل سالگرد ازدواج است که نماد وفاداری است و زیبایی متمایز و منحصر به فرد را جشن می گیرد. این گل همچنین برای بیان آزادی و شادی است. اگر معشوق شما فکر می کند گل رز قرمز کسل کننده است، این یک گل فوق العاده استثنایی و یک جایگزین عالی است!

گل روز ولنتاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *